2 % z dane deťom a žiakom ZŠ s MŠ Čakajovce

Vážení rodičia, priatelia školy a spoluobčania!
Ako môžete aj Vy pomôcť našej škole?.

Prosíme Vás - využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2% (3%) zaplatenej dane z príjmov za rok 2014 ?
a darujte ich deťom a žiakom Základnej školy s materskou školou Čakajovce prostredníctvom

· Rodičovského združenia pri ZŠ s MŠ Čakajovce

· Občianskeho združenia - Čakajovské sovičky

Aj vďaka Vašim 2% (3%) budeme môcť naďalej skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces v našej škole, organizovať pre deti a žiakov rôzne aktivity, výlety a exkurzie, pomôžete nám zabezpečiť hračky, učebné pomôcky, športové potreby a iný materiál, ktorý podporí rozvíjanie ich záujmov, vedomostí, zručností, talentu a spríjemní ich každodenný život v našej škole.

Ak ste sa rozhodli, že pomôžete škole a darujete 2 % (3%) z dane našim deťom a žiakom, postupujte podľa nasledovných pokynov:

wordak ste zamestnanec, ktorému ročné zúčtovanie preddavkov na daň robí zamestnávateľ
wordak ste fyzická osoba, ktorá si daňové priznanie podáva sama
wordak ste právnická osoba

Deťom materskej školy ZŠ s MŠ Čakajovce môžete darovať 2% prostredníctvom:
Rodičovského združenia pri ZŠ s MŠ Čakajovce,
Nová č.201,
951 43 Čakajovce
IČO: 17319617/802

Tlačivá na darovanie 2% z odvedenej dane si môžete prevziať v materskej škole ZŠ s MŠ Čakajovce, na Obecnom úrade Čakajovce, alebo si ich môžete stiahnuť tu:

Potvrdenie o zaplatení dane zo závislej činnosti
Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % (3%) zaplatenej dane

Žiakom Základnej školy ZŠ s MŠ Čakajovce môžete darovať 2% prostredníctvom:
Čakajovské sovičky
Nová č.201,
951 43 Čakajovce
IČO: 42211182

Tlačivá na darovanie 2% z odvedenej dane si môžete prevziať v Základnej škole s materskou školou Čakajovce, na Obecnom úrade Čakajovce, alebo si ich môžete stiahnuť tu:

Potvrdenie o zaplatení dane zo závislej činnosti
Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % (3%) zaplatenej dane

Vyplnené tlačivá treba zaslať na daňový úrad ( podľa miesta trvalého bydliska), alebo ich môžete priniesť k nám do materskej školy alebo základnej školy a my ich za Vás doručíme na príslušný daňový úrad.