Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že Rada rodičov pri ZŠ s MŠ v Čakajovciach schválila pre školský rok 2017/2018 príspevok vo výške 15  na každého žiaka školy. Príspevok uhraďte triednemu učiteľovi. Ponúkame taktiež možnosť vyplatiť príspevok vo viacerých splátkach podľa Vašich možností - splátkový kalendár si dohodnite s triednym učiteľom.

Výška celoročného príspevku na pomôcky k predmetu výtvarná výchova bola stanovená vo výške 5 € - príspevok vyberá p. Mgr. Kučerová Zuzana, prípadne ho môžete uhradiť aj triednemu učiteľovi.

Vážení rodičia, ponúkame Vám dobrovoľnú možnosť poistiť Vaše deti proti krádeži osobných vecí v škole. Cena poistenia za celý školský rok je 0,6 €. Horná hranica možnej vyplatenej poistnej sumy je 50 €. V prípade záujmu o poistenie prosíme uhradiť 0,6 € triednemu učiteľovi - najneskôr do 27.9. 2017.

Ďakujeme.