Iba niekoľko škôl v Slovenskej republike prevádzkuje na svojom webe vlastnú TV. My si však kladieme tie najvyššie ciele a rozhodli sme sa to taktiež skúsiť. Od roku 2013  s partiou zanietených žiakov pre vás pripravujeme školské televízne noviny, v ktorých sa môžete v obraze dozvedieť viac z nášho školského života. Žiaci zachytávajú kamerou tie najzaujímavejšie momenty a v improvizovanom štúdiu pripravujú zaujímavý formát, ktorý má obrovskú sledovanosť, a to až do dnešných dní. Popritom sa deti naučia spracovávať videosúbory na PC a oboznámia sa s prácou moderátorov, hlásateľov a reportérov riadnych televízií. Pozrite si naše školské televízne noviny a taktiež jednotlivé udalosti z  videoarchívu. Žiaci, ktorí majú záujem vyskúšať si takúto prácu a obetovať niečo zo svojho voľného času, sa môžu prihlásiť do mediálneho krúžku.