LYŽIARSKY VÝCVIK - 2016

V dňoch 14.3. - 18.3. 2016 sa uskutoční lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz (LVVK)
 pre žiakov 7. - 9. ročníka ZŠ.

Miesto konania: lyžiarske stredisko KRAHULE (Kremnica - Kremnické vrchy).
Ubytovanie: penzión priamo v stredisku  (3-lôžkové izby s vlastným WC a kúpeľňou).
Cena:  z d a r m a - výcvik bude financovaný z projektu štátnej dotácie.

Balík štátnej dotácie obsahuje:
  • ubytovanie
  • strava (plná penzia)
  • doprava autobusom
  • lyžiarsky inštruktor
  • lístky na vlek
  • poistenie

POČAS CELEJ AKCIE BUDE ZABEZPEČENÝ PEDAGOGICKÝ DOZOR.

Každý účastník musí mať zabezpečenú vlastnú lyžiarsku výstroj (lyže, lyžiarky, palice, lyžiarsku prilbu), vhodné teplé oblečenie a kartičku poistenca zdravotnej poisťovne.

Žiakom, ktorí nemajú vlastnú lyžiarsku výstroj zabezpečíme počas výcviku lyže, lyžiarky, palice a prilbu za poplatok 50 €. V tomto poplatku je zahrnuté aj individuálne nastavenie viazania, voskovanie a poistenie proti možnému poškodeniu.

PRIHLÁSIŤ SVOJE DIEŤA MôŽETE PROSTREDNÍCTVOM NÁVRATKY. NÁVRATKU TREBA ODOVZDAŤ TRIEDNEMU UČITEĽOVI, ALEBO RIADITEĽOVI ŠKOLY.  (NÁVRATKA>>>)

V prípade, že sa nepodarí naplniť minimálny počet účastníkov, bude možnosť absolvovania lyžiarskeho výcviku ponúknutá aj žiakom zo 6. ročníka.