30.6. 2016 ODOVZDÁVANIE VYSVEDČENÍ A ROZLÚČKA S DEVIATAKMI

Milí deviataci, dnes sa končí to najkrajšie bezstarostné obdobie vášho detstva, ktoré je každému jednotlivcovi dopriate len jeden jediný krát. Dnes tomu ešte neveríte, dnes to spolu oslávite a každý z vás sa rozbehne hľadať tú správnu cestu vo svojom živote, spravíte ešte zopár kotrmelcov a chýb, ale posilnite sa z nich rovnako ako sa z chýb a omylov museli posilniť vaši rodičia aj vaši učitelia. Potom vstúpite  do sveta dospelých a zrazu sa na veci budete pozerať iným pohľadom. V inom svetle uvidíte aj prácu učiteľov. Naozaj to neboli vaši nepriatelia - boli to ľudia, ktorí vás chránili, vytvárali vám tie najlepšie podmienky pre vzdelávanie, boli to ľudia, ktorým na vás nesmierne záležalo. "Veľmi nás poteší, keď sa do našej školskej rodiny vrátite a poviete nám ako sa vám darí." Pri pasovaní sa so životom začnú postupne spomienky na detstvo blednúť a prirodzene sa vytrácať. Spomienka na temperamentných deviatakov z roku 2016 nech zostane navždy... Dnes to spolu oslávite, triedna učiteľka si utrie slzy a zajtra pre vás začína nová kapitola života. Prajeme vám dobré rozhodnutia, pevné zdravie a aj trochu potrebného šťastia. PATRIK, MELÁNIA, PAŤO, MARIÁN, DODO, LENKA, PAĽKO A VIKI, dnešné zbohom nech znamená čo najskoršie dovidenia.

V roku 2016 ukončili štúdium na Základnej škole v Čakajovciach:

POLÁK Patrik CHOBOT Jozef
ČENTÉŠOVÁ Melánia VÁGAIOVÁ Lenka
VÁGAI Patrik KOTLÁR Pavol
BARKÓCI Marián KOVÁČOVÁ Viktória

(VŠETCI ABSOLVENTI BOLI PRIJATÍ NA STREDNÉ ŠKOLY - BLAHOŽELÁME)

Mgr. JELENÁKOVÁ Iveta - triedna učiteľka
Mgr. JAROŠ Jaroslav - riaditeľ školy