Počas dlhoročnej školskej histórie dosiahli naši žiaci naozaj výnimočné úspechy. Najznámejšou žiačkou školy je bezpochyby SABADOŠOVÁ Gabriela, dlhoročná členka reprezentačného hádzanárskeho družstva ČSSR na ME, MS a  OH v Soule. Celoslovenské súťaže dokázali vyhrať TÓTHOVÁ Gertrúda v literárnej tvorbe a ČENTÉŠOVÁ Ivana v EKO problematike. Majsterkou kraja v ľahkej atletike sa stala GREGUŠOVÁ Alexandra, bola taktiež účastníčkou majstrovstiev Slovenska a reprezentovala na medzinárodnom mítingu PRAVDA - TELEVÍZIA - SLOVNAFT.  Na krajskej úrovni sa presadili: CHOMÁT M. - 2. miesto ľahká atletika (skok do výšky), MATULAY Mário - 2. miesto v biologickej olympiáde, SCHNEIDER Martin - 3. miesto v biologickej olympiáde, DANIŠÍK Norbert - 4. miesto v matematickej olympiáde. Úspešnými riešiteľmi krajských olympiád boli žiaci KOLLÁR Pavol - fyzika a HROŠSO Miroslav - matematika. Pekný úspech dosiahol aj žiak BALÁŽ Peter, ktorý na Olympiáde detí a mládeže s medzinárodnou účasťou obsadil 2. miesto v hode kriketovou loptičkou. Nezabúdame ani na športové úspechy, ktoré dosiahli  RIMANOVSKÝ Milan - reprezentant ČSSR vo futbale v mládežníckych kategóriách a GREGUŠ Marek - okresný víťaz v ľahkej atletike - reprezentant okresu na majstrovstvách kraja. Na škole v minulosti pôsobil mimoriadne úspešný divadelný súbor LASTOVIČKA, ktorý pod odborným vedením HORVÁTHOVEJ Genovévy, niekoľkokrát zvíťazil na okresných a krajských divadelných súťažiach. Zachované diplomy z týchto úspechov ( klik pre zväčšenie ).

Treba podotknúť, že horeuvedené úspechy nie sú ani zďaleka všetky, ktoré naši žiaci dosiahli. Pri ich menovaní sme sa obmedzili len na tie najvýznamnejšie. Od roku 2013 zapisujeme do GALÉRIE SLÁVY všetky úspešné umiestnenia žiakov. Do galérie slávy je zaradený každý žiak, alebo kolektív žiakov, ktorý splní aspoň jedno z nasledovných kritérii:

-umiestnenie do 3. miesta na okresnej a vyššej súťaži
  -vybojovaná účasť v krajskom a vyššom kole súťaže
  -čestné uznanie na krajskej a vyššej úrovni