4. 4. 2024 - ZÁPIS BUDÚCICH PRVÁČIKOV

Zápis žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2024/2025 sa uskutoční 4. apríla 2024 (štvrtok) od 8:00 hod. do 16:30 hod. priamo v budove školy. Potrebná je účasť oboch zákonných zástupcov.

Do 30. apríla 2024 bude zápis pokračovať elektronickou formou. Ak sa rozhodnete pre elektronickú formu zápisu, stiahnite si príslušné tlačivá, vytlačte si ich, vyplňte a podpíšte (prihláška musí byť podpísaná obomi zákonnými zástupcami). Následne tlačivá oskenujte, alebo odfoťte mobilom a pošlite na mailovú adresu školy: zsc@centrum.sk (Ak malo dieťa odklad, je potrebné vložiť do prílohy mailu aj rozhodnutie o odklade z minulého roka.) V prípade, že Vaše dieťa navštevuje v súčasnosti MŠ v Čakajovciach, môžete vyplnené tlačivá odovzdať aj pani učiteľke "predškolákov" PaedDr. Danke Pénzešovej.

TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE >>>
Ak Vám osobné, alebo technické možnosti nedovoľujú vykonať zápis osobným ani elektronickým spôsobom, dohodnite si individuálny termín zápisu na infolinke školy (individuálny termín zápisu si môžete dohodnúť aj po 30. 4. 2024):
infolinka: 0910 111 012
Riaditeľ školy Vám odošle rozhodnutie o prijatí mailom, alebo listom najneskôr do 10. mája 2024.
Dňa 21. 3. 2024 (štvrtok) o 16:00 hod. Vás pozývame spolu s Vašimi deťmi na spoločné stretnutie v triede budúcich prvákov, na ktorom spoznáte p. triednu  učiteľku a riaditeľ ZŠ Vás podrobne oboznámi so školským vzdelávacím programom. Pre deti bude pripravený sprievodný program. Tešíme sa na Vás.

ZŠ v Čakajovciach ponúka Vašim deťom jedinečný vzdelávací program:

VYUČOVANIE ANGLICKÉHO JAZYKA HNEĎ OD PRVÉHO ROČNÍKA
VYUČOVANIE DRUHÉHO CUDZIEHO JAZYKA OD 7. ROČNÍKA (NEMECKÝ JAZYK)
ELEKTRONICKÁ ŽIACKA KNIŽKA - ELEKTRONICKÁ KOMUNIKÁCIA S UČITEĽMI
ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG PRIAMO NA ŠKOLE
DENNÁ KRÚŽKOVÁ ČINNOSŤ - PESTRÁ PALETA KRÚŽKOV
FUTBALOVÉ TRÉNINGY S PROFESIONÁLNYM TRÉNEROM
TANEČNÉ KURZY
PLAVECKÝ VÝCVIK
KORČULIARSKY VÝCVIK
LYŽIARSKY VÝCVIK
ŠKOLA V PRÍRODE
ZAHRANIČNÉ JAZYKOVÉ EXKURZIE (VIEDEŇ, LONDÝN)
TÉMATICKÉ EXKURZIE
MOTIVAČNÝ CELOŠKOLSKÝ VÝLET NA KONCI ŠKOLSKÉHO ROKU
MNOŽSTVO VEDOMOSTNÝCH A ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ
METODICKY PREPRACOVANÉ PROGRAMY PRE DETI S PORUCHAMI UČENIA
DENNE AKTUALIZOVANÁ WEBOVÁ STRÁNKA PRE VAŠU OKAMŽITÚ INFORMOVANOSŤ
PRIATEĽSKÉ PROSTREDIE "OTVORENEJ ŠKOLY"
ŽIACI SA MôŽU ZÚČASTŇOVAŤ VYUČOVANIA AJ POČAS NEPRÍTOMNOSTI V ŠKOLE - ŠKOLA DISPONUJE VYSPELOU TECHNOLÓGIOU ZABEZPEČUJÚCOU HYBRIDNÉ VYUČOVANIE NA DIAĽKU. NAŠI ŽIACI NEVYMEŠKAJÚ ANI JEDINÚ HODINU.

TRADIČNE DOSAHUJEME VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY V OBJEKTÍVNYCH CELOŠTÁTNYCH TESTOVANIACH VEDOMOSTÍ. V TESTOVANÍ "MONITOR 5 a 9" SÚ VEDOMOSTI NAŠICH ŽIAKOV PRAVIDELNE LEPŠIE AKO CELOSLOVENSKÝ A TIEŽ NITRIANSKY PRIEMER.

BUDÚCICH PRVÁČIKOV ČAKÁ ZREKONŠTRUOVANÁ,  MODERNE VYBAVENÁ TRIEDA S INTERAKTÍVNOU TABUĽOU A NOVÝMI LAVICAMI, VYBAVENÁ  VŠETKÝMI ŠTANDARDNÝMI POMôCKAMI A POKROČILOU DIDAKTICKOU TECHNIKOU. ŠKOLA V ČAKAJOVCIACH SA NACHÁDZA V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ PLNOM ZELENE S VYBUDOVANÝMI ŠPORTOVISKAMI, MULTIFUNKČNÝM IHRISKOM A NOVOPOSTAVENOU TELOCVIČŇOU. VAŠE DETI U NÁS NÁJDU VÝNIMOČNÉ PODMIENKY PRE VZDELÁVANIE A OSOBNOSTNÝ ROZVOJ.

FOTOGRAFIA TRIEDY, KTORÁ UŽ ČAKÁ NA NOVÝCH PRVÁČIKOV:

"VEĽMI RADI VÁS UVÍTAME V NAŠEJ ŠKOLSKEJ RODINE"