Zápis žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2021/2022 sa uskutoční od 7. apríla 2021 do 30. apríla 2021 elektronickou formou. Stiahnite si príslušné tlačivá, vytlačte si ich a vyplňte. Následne ich oskenujte, alebo odfoťte mobilom a pošlite na mailovú adresu školy: zsc@centrum.sk (Ak malo dieťa odklad, je potrebné vložiť do prílohy mailu aj rozhodnutie o odklade z minulého roka.) V prípade, že Vaše dieťa navštevuje v súčasnosti MŠ v Čakajovciach, môžete vyplnené tlačivá odovzdať aj triednej učiteľke "predškolákov" PaedDr. Danke Pénzešovej. (Táto možnosť pripadá do úvahy len v prípade, že epidemiologická situácia umožní prevádzku MŠ.) Akceptované budú aj prihlášky odoslané, resp. odovzdané pred 7. 4. 2021.
TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE >>>
Ak Vám technické možnosti nedovoľujú vykonať zápis elektronickým spôsobom, dohodnite si individuálny termín zápisu na infolinke školy (individuálny termín zápisu si môžete dohodnúť aj po 30. 4. 2021):
0910 111 012
Riaditeľ školy Vám odošle rozhodnutie o prijatí mailom, alebo listom najneskôr do 12. mája 2021.

ZŠ v Čakajovciach ponúka Vašim deťom jedinečný vzdelávací program:

VYUČOVANIE ANGLICKÉHO JAZYKA HNEĎ OD PRVÉHO ROČNÍKA
VYUČOVANIE DRUHÉHO CUDZIEHO JAZYKA OD 7. ROČNÍKA (NEMECKÝ JAZYK)
ELEKTRONICKÁ ŽIACKA KNIŽKA - ELEKTRONICKÁ KOMUNIKÁCIA S UČITEĽMI
ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG PRIAMO NA ŠKOLE
DENNÁ KRÚŽKOVÁ ČINNOSŤ - PESTRÁ PALETA KRÚŽKOV
FUTBALOVÉ TRÉNINGY S PROFESIONÁLNYM TRÉNEROM
TANEČNÉ KURZY
PLAVECKÝ VÝCVIK
KORČULIARSKY VÝCVIK
LYŽIARSKY VÝCVIK
ŠKOLA V PRÍRODE
ZAHRANIČNÉ JAZYKOVÉ EXKURZIE (VIEDEŇ, LONDÝN)
TÉMATICKÉ EXKURZIE
MOTIVAČNÝ CELOŠKOLSKÝ VÝLET NA KONCI ŠKOLSKÉHO ROKU
MNOŽSTVO VEDOMOSTNÝCH A ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ
METODICKY PREPRACOVANÉ PROGRAMY PRE DETI S PORUCHAMI UČENIA
DENNE AKTUALIZOVANÁ WEBOVÁ STRÁNKA PRE VAŠU OKAMŽITÚ INFORMOVANOSŤ
PRIATEĽSKÉ PROSTREDIE "OTVORENEJ ŠKOLY"
ŽIACI SA MôŽU ZÚČASTŇOVAŤ VYUČOVANIA AJ POČAS NEPRÍTOMNOSTI V ŠKOLE - ŠKOLA DISPONUJE VYSPELOU TECHNOLÓGIOU ZABEZPEČUJÚCOU VYUČOVANIE NA DIAĽKU. NAŠI ŽIACI NEVYMEŠKAJÚ ANI JEDINÚ HODINU.

TRADIČNE DOSAHUJEME VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY V OBJEKTÍVNYCH CELOŠTÁTNYCH TESTOVANIACH VEDOMOSTÍ. V TESTOVANÍ "MONITOR 5 a 9" SÚ VEDOMOSTI NAŠICH ŽIAKOV PRAVIDELNE LEPŠIE AKO CELOSLOVENSKÝ A TIEŽ NITRIANSKY PRIEMER.

BUDÚCICH PRVÁČIKOV ČAKÁ ZREKONŠTRUOVANÁ,  MODERNE VYBAVENÁ TRIEDA S INTERAKTÍVNOU TABUĽOU A NOVÝMI LAVICAMI, VYBAVENÁ  VŠETKÝMI ŠTANDARDNÝMI POMôCKAMI A POKROČILOU DIDAKTICKOU TECHNIKOU. ŠKOLA V ČAKAJOVCIACH SA NACHÁDZA V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ PLNOM ZELENE S VYBUDOVANÝMI ŠPORTOVISKAMI A MULTIFUNKČNÝM IHRISKOM. VAŠE DETI U NÁS NÁJDU VÝNIMOČNÉ PODMIENKY PRE VZDELÁVANIE A OSOBNOSTNÝ ROZVOJ.

FOTOGRAFIE TRIEDY, KTORÁ UŽ ČAKÁ NA NOVÝCH PRVÁČIKOV:

"VEĽMI RADI VÁS UVÍTAME V NAŠEJ ŠKOLSKEJ RODINE"