ZBER PAPIERA - PORADIE - APRÍL 2017

ZŠ s MŠ v Čakajovciach organizuje celoročný zber papiera. Počas celého roku je na školskom pozemku pristavený zberný kontajner. Vychádzame tým v ústrety občanom Čakajoviec, aby mali možnosť zbaviť sa papierového odpadu ekologickým spôsobom. Našou ambíciou je, aby mali zo zberu papiera osoh predovšetkým deti zo ZŠ s MŠ v Čakajovciach, a preto výťažok zo zberu poukazujeme na účet občianskeho združenia Čakajovské sovičky. Občianske združenie následne odmení deti, ktoré sa do zberu zapojili sladkými odmenami a vecnými cenami. Keďže chceme, aby bol zber papiera úplne transparentný, budeme uvádzať kompletný menoslov zúčastnených žiakov a počet kilogramov papiera, ktoré deti odovzdali. Zber bude vyhodnotený vždy po odvoze plného kontajnera. Po následnom pristavení nového kontajnera sa začne nová evidencia, a teda nové kolo súťaže. Kompletné vyúčtovanie výdavkov a príjmov zo zberu papiera je každému záujemcovi k dispozícii u p. Mgr. Kisej L. - predsedníčky občianskeho združenia Čakajovské sovičky.

Vyhodnotenie zberu papiera apríl/2017:

MIKO Marek 152 kg
BEREC Samuel 76 kg
MADOVÁ Ema  47 kg
BOJDA Juraj  32 kg
KROMKA Lukáš 24 kg
MAGÁTHOVÁ Petra 17 kg
MAGÁTHOVÁ Sofia 11 kg
LAURIN Nicolas 7 kg
STRÁNSKA Viktória 5 kg
STRÁNSKY René 3 kg

Žiaci, ktorí sa zúčastnili,  budú odmenení dňa 12. 4. 2017.

VŠETKÝM ŽIAKOM A RODIČOM, KTORÍ SA ZAPOJILI DO ZBERU PAPIERA ĎAKUJEME !