ZBER PAPIERA - PORADIE - JÚN 2017

ZŠ s MŠ v Čakajovciach organizuje celoročný zber papiera. Počas celého roku je na školskom pozemku pristavený zberný kontajner. Vychádzame tým v ústrety občanom Čakajoviec, aby mali možnosť zbaviť sa papierového odpadu ekologickým spôsobom. Našou ambíciou je, aby mali zo zberu papiera osoh predovšetkým deti zo ZŠ s MŠ v Čakajovciach, a preto výťažok zo zberu poukazujeme na účet občianskeho združenia Čakajovské sovičky. Občianske združenie následne odmení deti, ktoré sa do zberu zapojili sladkými odmenami a vecnými cenami. Keďže chceme, aby bol zber papiera úplne transparentný, budeme uvádzať kompletný menoslov zúčastnených žiakov a počet kilogramov papiera, ktoré deti odovzdali. Zber bude vyhodnotený vždy po odvoze plného kontajnera. Po následnom pristavení nového kontajnera sa začne nová evidencia, a teda nové kolo súťaže. Kompletné vyúčtovanie výdavkov a príjmov zo zberu papiera je každému záujemcovi k dispozícii u p. Mgr. Kisej L. - predsedníčky občianskeho združenia Čakajovské sovičky.

Vyhodnotenie zberu papiera jún/2017:

STRÁNSKA Viktória 150  kg
STRÁNSKY René 150  kg
MIKO Matias 130  kg
BOJDA Juraj 96  kg
GODÁR Šimon 86  kg
LAURIN Nicolas 80  kg
BÍRO Jakub 43  kg
LIPECKÁ Simona 30  kg
BEREC Samuel 20  kg
MATEJKA  Teo 20  kg
MATEJKOVÁ Nina 20  kg
ŠIŠKOVÁ Nina 20  kg
MADOVÁ Ema 18  kg
MADOVÁ Lenka 18  kg
MAKO Matej 17  kg
FÚSKOVÁ Alexandra 8  kg
FÚSKA Jakub 8  kg

Žiaci, ktorí sa zúčastnili,  budú odmenení v najbližších dňoch.

VŠETKÝM ŽIAKOM A RODIČOM, KTORÍ SA ZAPOJILI DO ZBERU PAPIERA ĎAKUJEME !