ZBER PAPIERA - PORADIE - NOVEMBER 2016

ZŠ s MŠ v Čakajovciach organizuje celoročný zber papiera. Počas celého roku je na školskom pozemku pristavený zberný kontajner. Vychádzame tým v ústrety občanom Čakajoviec, aby mali možnosť zbaviť sa papierového odpadu ekologickým spôsobom. Našou ambíciou je, aby mali zo zberu papiera osoh predovšetkým deti zo ZŠ s MŠ v Čakajovciach, a preto výťažok zo zberu poukazujeme na účet občianskeho združenia Čakajovské sovičky. Občianske združenie následne odmení deti, ktoré sa do zberu zapojili sladkými odmenami a vecnými cenami. Keďže chceme, aby bol zber papiera úplne transparentný, budeme uvádzať kompletný menoslov zúčastnených žiakov a počet kilogramov papiera, ktoré deti odovzdali. Zber bude vyhodnotený vždy po odvoze plného kontajnera. Po následnom pristavení nového kontajnera sa začne nová evidencia, a teda nové kolo súťaže. Kompletné vyúčtovanie výdavkov a príjmov zo zberu papiera je každému záujemcovi k dispozícii u p. Mgr. Kisej L. - predsedníčky občianskeho združenia Čakajovské sovičky.

Vyhodnotenie zberu papiera november/2016:

MIKO Marek 112 kg
ŠIŠKOVÁ Nina 90 kg
BÍROVÁ Emma 70 kg
HORKA Samuel 56 kg
MADOVÁ Lenka 52 kg
GREGUŠOVÁ Laura 50 kg
MAGÁTHOVÁ Sofia 27 kg
GODÁROVÁ Emma 25 kg
STRÁNSKY René 22 kg
KROMKA Lukáš 20 kg
BEREC Samuel 10 kg

Žiaci budú odmenení 30.11. 2016 počas veľkej prestávky.

VŠETKÝM ŽIAKOM A RODIČOM, KTORÍ SA ZAPOJILI DO ZBERU PAPIERA ĎAKUJEME !