JAZYKOVÁ EXKURZIA LONDÝN 2020

V mesiaci máj 2020 sa uskutoční 5-dňová jazyková exkurzia do Londýna pre žiakov 6.  9. roč.

Cena: 360 €

V cene je zahrnuté:

• doprava prenajatým autobusom
  • ubytovanie v hoteli, resp. penzióne
  • strava 3 x denne + pitný režim
  • sprievodca
  • vstupenky (múzeá, kultúrne pamiatky, atrakcie)
  • doprava mestom Londýn
  • cestovné poistenie s komplexným krytím liečebných nákladov

PODMIENKA:  DIEŤA MUSÍ MAŤ PLATNÝ CESTOVNÝ PAS

Vaše deti uvidia kus Európy a získajú možnosť rozprávať anglickým jazykom v reálnych prostrediach. Exkurziu do Londýna organizujeme 1x za štyri roky. Možnosť navštíviť Londýn majú deti iba raz počas štúdia na Základnej škole v Čakajovciach. Doprajte deťom tento jedinečný zážitok a našetrite im uvedenú sumu v 12-ich splátkach po 30 €, alebo v splátkach vo výške, ktorú si stanovíte sami.

Finančné prostriedky bude zbierať vedúca akcie Mgr. Magáthová Martina – učiteľka anglického jazyka, alebo ich môžete posielať priamo na bankový účet, ktorý bol zriadený výlučne pre tento účel (číslo účtu:

SK20 0900 0000 0051 5602 1257

variabilný symbol uveďte rodné číslo Vášho dieťaťa, do správy pre prijímateľa napíšte meno a priezvisko Vášho dieťaťa.) Od každej platby Vám vystavíme potvrdenie. Záväznú prihlášku si môžete stiahnuť klikom sem >