ZÁKLADNÁ ŠKOLA:

2. 9. 2020 (STREDA)

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKU

(Začiatok 8:00 hod.)

Z dôvodu situácie Covid-19 sa slávnostné zhromaždenie pred budovou školy neuskutoční. Slávnostný program bude realizovaný v jednotlivých triedach. Vstup do budovy školy bude umožnený iba rodičom žiakov 1. ročníka ZŠ. (Každý prváčik môže byť v budove školy sprevádzaný iba jedným rodičom, ktorý musí mať rúško).

Každý žiak musí pri vstupe do školy odovzdať podpísaný Zdravotný dotazník a  Vyhlásenie o bezinfekčnosti rodinného prostredia. Tieto tlačivá si môžete stiahnuť tu:

ZDRAVOTNÝ DOTAZNÍK

VYHLÁSENIE O BEZINFEKČNOSTI RODINNÉHO PROSTREDIA

Všetci žiaci musia mať nasadené rúško. Po vstupe do triedy si môžu dať rúško dolu iba žiaci I. stupňa.

Vyučovanie končí o 8:45 hod.

Školský klub a školská jedáleň nebudú dňa 2. 9. 2020 v prevádzke.

Rodičia, ktorí majú záujem o stravovanie vo Výdajnej školskej jedálni, môžu svoje deti prihlásiť formou vyplnenej žiadosti o prijatie na stravovanie.

Žiadosť o prijatie dieťaťa na stravovanie  si môžete prevziať osobne v kancelárii ekonomického úseku ZŠ s MŠ Čakajovce v pracovných dňoch od 8.00 hod. do  15.00 hod, alebo si ju môžete stiahnuť priamo tu:

ŽIADOSŤ O PRIJATIE NA STRAVOVANIE

-----------------------------------------------------------------------------

3. 9. 2020 (ŠTVRTOK)

PREVZATIE UČEBNÍC, OBOZNÁMENIE S ROZVRHOM HODÍN A ORGANIZÁCIOU ŠKOLSKÉHO ROKU.

Vyučovanie končí o 12:00 hod.

Školský klub a školská jedáleň budú týmto dňom v riadnej prevádzke.

------------------------------------------------------------------------------

4. 9. 2020 (PIATOK)

VYUČOVANIE PODĽA RIADNEHO ROZVRHU

Týmto dňom začína riadne vyučovanie.

MATERSKÁ ŠKOLA:

2. 9. 2020 (STREDA)

PREVÁDZKA MŠ OD 7:00 HOD. DO 11:30 HOD.

(V tento deň bude deťom zabezpečená iba desiata)

Zákonný zástupca dieťaťa musí pri vstupe do školy odovzdať podpísaný Zdravotný dotazník a  Vyhlásenie o bezinfekčnosti rodinného prostredia. Tieto tlačivá si môžete stiahnuť tu:

ZDRAVOTNÝ DOTAZNÍK

VYHLÁSENIE O BEZINFEKČNOSTI RODINNÉHO PROSTREDIA

Rodičia, ktorí majú záujem o stravovanie vo Výdajnej školskej jedálni, môžu svoje deti prihlásiť formou vyplnenej žiadosti o prijatie na stravovanie.

Žiadosť o prijatie dieťaťa na stravovanie  si môžete prevziať osobne v kancelárii ekonomického úseku ZŠ s MŠ Čakajovce v pracovných dňoch od 8.00 hod. do  15.00 hod, alebo si ju môžete stiahnuť priamo tu:

ŽIADOSŤ O PRIJATIE NA STRAVOVANIE - PREDŠKOLÁCI

ŽIADOSŤ O PRIJATIE NA STRAVOVANIE

-----------------------------------------------------------------------------

3. 9. 2020 (ŠTVRTOK)

PREVÁDZKA MŠ OD 6:30 HOD. DO 16:30 HOD.

Týmto dňom bude MŠ v plnej prevádzke.