Vážení rodičia, vážení priatelia školy a spoluobčania, v zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, môže daňovník poukázať 2% zo svojej dane organizácii, ktorá je na tento účel zaregistrovaná. Na našej škole pôsobia dve organizácie, ktoré sú prijímateľmi tejto dane. Ich presné názvy sú: OBČIANSKE ZDRUŽENIE ČAKAJOVSKÉ SOVIČKY a RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE PRI  ZŠ S MŠ  ČAKAJOVCE (stanovy OZ klik sem, stanovy RZ klik sem).

Ak sa rozhodnete darovať 2% z dane občianskemu združeniu Čakajovské sovičky, podporíte žiakov ZŠ, ak sa rozhodnete darovať 2% z dane Rodičovskému združeniu pri ZŠ s MŠ Čakajovce, podporíte deti z MŠ. Takýmto darovaním nám pomôžete zabezpečiť pre deti hračky, učebné pomôcky, športové potreby a iný materiál, ktorý podporí rozvíjanie ich záujmov, vedomostí, zručností, talentu a spríjemní ich každodenný život v našej škole. Ak ste sa rozhodli, že pomôžete škole, alebo škôlke a darujete 2 % z dane našim deťom, kliknite na príslušný obrázok a postupujte podľa uvedených pokynov.

Pokiaľ nemáte možnosť vytlačiť si jednotlivé tlačivá a potvrdenia, môžete si ich taktiež prevziať v budove ZŠ s MŠ v Čakajovciach, kde sme pripravení vysvetliť prípadné nejasnosti, pomôcť s vyplnením formulárov a s ďalšími úkonmi. V mene všetkých našich detí vám srdečne ďakujeme.